O nas

Sprawdzamy firmy pożyczkowe, chwilówki, szybkie pożyczki a także pożyczki ratalne oferowane przez sektor pozabankowy. W odróżnieniu od bardzo wielu innych stron o tej tematyce, nie poprzestaliśmy na przeczytaniu oferty firm pożyczkowych, nie interesują nas slogany reklamowe, promocje ani piękne strony.

Braliśmy w tych firmach pożyczki, spłacaliśmy i skrupulatnie spisywaliśmy to, co się działo. Wiemy, jak takie firmy postępują z klientem bo sami takim klientem byliśmy. Wiemy, którym firmom nie zależy na pewnym zarobku z odsetek, interesują je horrendalne „opłaty przygotowawcze” i tym podobne rzeczy, służące omijaniu ustawy anty lichwiarskiej. Swoją drogą, można było ją lepiej napisać.

Strona powstała po to, aby pomóc ludziom wybrać firmę. Korzystanie z chwilówek i pożyczek pozabankowych w ogóle nie jest dobrym rozwiązaniem – jest drogie i bardzo łatwo wpaść w pętlę zadłużenia. Ale może wydawać Ci się, że musisz. Skoro tak Ci się wydaje, odwieść od tego mogłaby Cię wygrana w totka albo psycholog… nam się to nie uda. Wobec tego prosimy abyś skorzystał/a z naszych doświadczeń i wybierz chociaż którąś z tych lepszych firm.

Zobacz nasz ranking. Możesz też się z nami skontaktować. Pozdrawiamy!