Czyszczenie BIK

Czyszczenie BIK w naszej ofercie. Przede wszystkim, nasza oferta jest uczciwa. Podpisujemy umowę, wystawiamy fakturę i, co może na początek wydać się dziwne, nie dajemy gwarancji, że uda się Twój BIK wyczyścić. Dlaczego? Przeczytaj nasz artykuł o czyszczeniu BIK i zdecyduj sam.

Za to gwarantujemy Ci, że zrobimy wszystko rzetelnie i w zgodzie z nasza wiedzą, nie pomijając niczego. Mamy nadzieję, że uda się BIK wyczyścić – jednakże obiecać Ci tego nie może nikt, wobec tego nie będziemy Cię kusić nieprawdziwymi hasłami reklamowymi.

Od czego zaczniemy?

Jeżeli zdecydujesz się, aby nasza firma przeprowadziła procedurę czyszczenia BIK, wypełnij proszę poniższy formularz. Wycenimy naszą pracę i przedstawimy Ci ofertę. Od razu możemy obiecać, że nie będzie Cię to kosztowało tysiąca złotych, bo takie oferty w internecie widzieliśmy…

[recaptcha]


Jeżeli masz, to dodaj od razu plik BIK. Jeżeli nie masz – możesz chwilowo ten etap pominąć, opisując swoją sytuację, jednak – jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami – będzie ten plik potrzebny.

Wycena jest bezpłatna.